| От | 1986 |
| До | 1989 |
| Тип каросерия | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4175 мм |
| Широчина | 1640 мм |
| Височина | 1385 мм |
| Междуосие | 2455 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1490 см3 |
| Мощност | 105 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 132 Нм/4000 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Разположение На Цилиндрите | Противоположни |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 67.2 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 3.5 л |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Без усилвател |
| Максимална Скорост | 173 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.0 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 9.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 42 л |
| Маса (без товар) | 955 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1425 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.