| От | 1990 |
| До | 1994 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3890 мм |
| Широчина | 1640 мм |
| Височина | 1375 мм |
| Междуосие | 2455 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1712 см3 |
| Мощност | 129 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 158 Нм/4000 обор. |
| Горивна Система | Впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Противоположни |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87 мм |
| Ход На Буталото | 72 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.0 л |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Без усилвател |
| Максимална Скорост | 193 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.0 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 9.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 42 л |
| Маса (без товар) | 975 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1445 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.