| От | 1990 |
| До | 1994 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4075 мм |
| Широчина | 1615 мм |
| Височина | 1375 мм |
| Междуосие | 2470 мм |
| Предна Следа | 1365 мм |
| Задна Следа | 1385 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 290 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1712 см3 |
| Мощност | 132 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 155 н.м./4600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87 мм |
| Ход На Буталото | 72 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1050 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1475 кг. |
| Размер На Гуми | 185/60 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.