| От | 2004 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4223 мм |
| Широчина | 1729 мм |
| Височина | 1442 мм |
| Междуосие | 2546 мм |
| Предна Следа | 1518 мм |
| Задна Следа | 1502 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 292 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1910 см3 |
| Мощност | 136 к.с. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 90.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1275 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1795 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.