| От | 2000 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4170 мм |
| Широчина | 1729 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2546 мм |
| Предна Следа | 1509 мм |
| Задна Следа | 1492 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 280 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1970 см3 |
| Мощност | 150 к.с./6300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 181 н.м./3800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 91 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Амортизационна стойка |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 208 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.3 сек |
| Градски Разход На Гориво | 12.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1325 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1770 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R 16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.