| От | 2003 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4170 мм |
| Широчина | 1729 мм |
| Височина | 1439 мм |
| Междуосие | 2546 мм |
| Предна Следа | 1509 мм |
| Задна Следа | 1494 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1030 л |
| Минимален Обем На Багажника | 280 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1910 см3 |
| Мощност | 140 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 305 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | ОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.0 мм |
| Ход На Буталото | 90.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Амортисьори |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 206 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.1 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 8 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.7 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.9 л/100км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1275 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1795 кг |
| Размер На Гуми | 195/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.