| От | 1996 |
| До | 1998 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4090 мм |
| Широчина | 1716 мм |
| Височина | 1400 мм |
| Междуосие | 2535 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1712 см3 |
| Мощност | 140 к.с./6300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 166 Нм/4000 обор. |
| Горивна Система | Впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.5 л |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 204 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.5 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 8.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 52 л |
| Маса (без товар) | 1095 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1535 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.