| От | 2003 |
| До | 2008 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4657 мм |
| Широчина | 1762 мм |
| Височина | 1456 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Предна Следа | 1515 мм |
| Задна Следа | 1515 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 354 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2354 см3 |
| Мощност | 203 к.с./6800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 225 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87 мм |
| Ход На Буталото | 99 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 215 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.5 сек |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 1495 кг. |
| Размер На Гуми | 215/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.