| От | 2021 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4943 мм |
| Широчина | 1910 мм |
| Височина | 1433 мм |
| Междуосие | 2870 мм |
| Предна Следа | 1626 мм |
| Задна Следа | 1641 мм |
| Пътен Просвет | 135 мм |
| Мощност | 355 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 480 н.м./1400-5000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 10 |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 12.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1945 кг. |
| Размер На Гуми | 255/35 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.