| От | 2001 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4505 мм |
| Широчина | 1715 мм |
| Височина | 1440 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Модел | D17A2 |
| Работен Обем | 1668 см3 |
| Мощност | 127 к.с./6300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 155 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 75 мм |
| Ход На Буталото | 94.4 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А92) |
| Задвижване | Предно |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.